Ayşe Arman – Nesrin Olgun Arslan Röportajı

Starbucks Türkiye’nin, Türkiye’deki 10. yılı kapsamında Ayşe Arman Adana Starbucks’ta Manş Denizi’ni yüzerek geçen ilk ve tek kadın Nesrin Olgun Arslan ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. İşte sizler için backstage görüntüleri… İki Adanalı bir araya gelir de ortaya bol kahkahalı ve aynı zamanda da bol duygulu bir röportaj çıkmaz mı, tabii ki çıkar… Röportajı çok yakında Starbuks’ın […]

Yılın “En Yürekli Kadını” Ödülü- İstanbul Kültür Üniversitesi

İstanbul Kültür Üniversitesi’nin Sanat ve Tasarım Fakültesi tarafından, İstanbul’daki devlet ve vakıf üniversiteleri öğrencileri ve İKÜ öğretim üyeleri arasında yapılan anket  sonucunda, 2006 yılının “En Yürekli Kadın”ı seçildim, bu ödüle beni layık gören gençlerimiz ve akademisyenlerimizin olması sevincimi bir kat daha artırdı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Fotoğraf Sergisi Açılış Kokteyli

Adana Fotoğraf Amatörleri Derneğinin Adana Büyükşehir Belediyesi AltınKoza sponsorluğunda düzenlediği “Kadın Başarır” konulu fotoğraf sergisi 8 Mart 2010 Pazartesi günü saat 18:30’da Adana Kültür Sanat Merkezinde (Tarihi Kız Lisesi binası) başladı. Bu yıl ilki düzenlenen fotoğraf sergisinde Veronika Arman, Nesrin Olgun Arslan, Nesrin Çıtırık, Ahenk Demir ve Figen Doran’ın fotoğrafları sergilendi.

Manş Denizini Yüzme Hikayesi

Manş Denizini Yüzme Hikayesi (Channel Swimming Association) Kanal yüzüşünün renkli ve cesaret dolu hikayesi Deniz albayı Matthew Webb tarafından 1875 yılında Dover’den Calais’e 21 saat 45 dakikada yüzmesiyle başladı. Onu, başarısını örnek alan binlerce yürekli kadın ve erkek yüzücü izledi.